fbpx

SEMIPRO

PODMÍNKY A PRAVIDLA ON-LINE SEMINÁŘE

Prosíme přečtěte si pozorně Podmínky a pravidla ON-LINE semináře, než uděláte závaznou rezervaci. Ať víte, do čeho jdete. Děkujeme,

PETR  a MICHAL©

ZÁVAZNÁ
REZERVACE

Každý náš seminář má omezenou kapacitu, proto platí že Vám můžeme místo rezervovat až ve chvíli, kdy vidíme Vaši platbu na účtu SemiPro,. s.r.o.

STORNO
PODMÍNKY

Vzhledem k tomu, že seminář je po uhrazení závazný a může se stát, že se jej nebudete moci zúčastnit, máme pro Vás řešení: ozvěte se nám na info@semipro.cz a my Vám v nejbližší možné době pošleme odkaz na záznam celého semináře. Nepřijdete tak o zážitek semináře a můžete si jej vychutnat, jakmile budete chtít. 

ROLE A PRÁVA
ÚČASTNÍKŮ

Každý z účastníků může vystupovat v roli, kterou si sám zvolí. Může být aktivní nebo pasivní. Může vystupovat veřejně, stejně jako zůstat v anonymitě. Mít zapnuty nebo vypnuty mikrofon i kameru. Všechny otázky do diskuse, cvičení nebo techniky jsou dobrovolné. Respektujeme jedinečnost každého účastníka. Nikdo není do ničeho nucen.

PRAVIDLA
SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ

Předpokládáme, že se vždy můžeme na všem domluvit, přesto si dovolíme zmínit obecně známé. Všechny semináře se řídí základními pravidly slušného chování. SEMIPRO si vyhrazuje právo při porušování těchto pravidel udělit účastníkovi ústní výzvu. Pokud ani přes toto upozornění účastník své chování nezmění, může být ze skupiny (virtuální místnosti) vyloučen.

AUTORSKÁ
PRÁVA

Obsah seminářů je duševním vlastnictvím SemiPro, s.r.o. a podléhá autorským právům. Přihlášením na seminář se zavazujete, že jeho obsah, doplňkové materiály i případný záznam budete využívat výhradně k soukromým účelům a nebudete jej jakoukoli cestou šířit dále, vše v souladu s § 61 odst. 1. první věty zákona č.121/2000 Sb., o právu autorském, včetně naplnění požadavků o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním jejich osobních údajů a pravidla pro pohyb osobních údajů (GDPR).

Platbou účastnického poplatku potvrzujete souhlas s těmito podmínkami.