fbpx

ON-LINE KURZ

Chci bojovat SE STRACHEM A ÚZKOSTÍ II.

Na této stránce naleznete všechny potřebné informace k našemu ON-LINE kurzu z cyklu STRACHY A ÚZKOSTI. 

Přejeme Vám příjemné obohacení a budeme se těšit na shledání u tohoto nebo i jiných našich seminářů.

CHCI BOJOVAT
SE STRACHEM A ÚZKOSTÍ II.

22.7.2020 | 18:30-20:30 hod. | 289,- Kč
KDY?
AKCE JIŽ PROBĚHLA | LZE ZAKOUPIT ZÁZNAM

ZA KOLIK?
289,- Kč
nebo 799,- Kč za komplet

KDO?
PhDr. et Mgr. Petr ŠTÍPEK
MUDr. Michal RASZKA, PhD.

Myslíte si, že by naše nabídka mohla zajímat ostatní, prosíme sdílejte a doporučujte dál. 

obsah on-line SEMINÁŘE,
aneb o čem to celé bude?

Pokračování oblíbeného a úspěšného semináře Chci bojovat s panikami I. 

Tentokrát se zaměříme více detailněji na to, jak s úzkostí můžeme pracovat a jak se postupně naučit nedovolit svému strachu, aby nás ovládal a paralyzoval. Budeme mluvit o technikách, které jsou dobře známé a hojně používané v tzv. Kognitivně behaviorální terapii (KBT). Propojíme však tento přístup i s dalšími, abychom Vám mohli poskytnout co možná neúplnější a komplexní obrázek na panickou poruchu a její léčbu. 

Zaměříme se na možnosti ovlivnění strachu a úzkosti jak pomocí psychoterapie, resp. technik běžně využívaných v terapii, tak i pomocí léků a dalších běžně užívaných cest. 

Stejně jako prvním dílem, i tímto seminářem Vás provedou odborníci, psychiatr a psycholog, kteří nezískali své vědomosti z internetu, ale roky se je učili, vzdělávali a hlavně je mnohokrát ozkoušeli se stovkami klientů, kteří vyhledali jejich pomoc právě kvůli této odbornosti.

Motto pro tento díl:

„Já tomu strachu ukážu, kdo je tady šéf!“

I když to není k pochopení bezpodmínečně nutné, vřele Vám doporučujeme před tímto seminářem shlédnout první díl Chci bojovat s panikami I.

Těšíme se na setkání s Vámi,

PETR a MICHAL©

Pro koho je
kurz určen?

  • pro všechny, kteří sami trpí nebo trpěli panikou.
  • pro všechny, jejichž blízcí aktuálně trpí nebo trpěli panikou.
  • pro všechny, kteří se chtějí ohledně paniky dozvědět relevantní, odborné informace od profesionálů v oboru, kteří pomáhali stovkám úzkostných lidí.
  • pro všechny, kteří si chtějí ověřit to, co o panikách četli na internetu, slyšeli ze zaručených zdrojů nebo od lidí, kteří panikami sami trpěli.
  • pro všechny, kteří trpí nebo trpěli panikou a chtěli by seminář sledovat v doprovodu svých blízkých a pomoci jim tak ukázat a pochopit něco, co se těžko zprostředkovává.

proč právě NAŠe
ON-LINE SEMINÁŘe?

  • Všechny naše semináře jsou tvořeny a odborně garantovány profesionály na poli psychologie, psychoterapie a psychiatrie.
  • nemusíte nikam cestovat, utrácet peníze za cestování. Seminář si můžete pustit v pohodlí svého domova nebo jiných Vámi zvolených prostor. Svůj čas trávíte efektivně.
  • Máte možnost pouze pasivně poslouchat, s vypnutou kamerou a mikrofonem nebo se aktivně zapojit a ptát se lektorů na to, co Vás zajímá.
  • Pokud z jakýchkoli důvodů seminář nestihnete, nezoufejte, napište nám na email info@semipro.cz a my Vám jej rádi zašleme.

MÁTE JEŠTĚ
NĚJAKÉ OTÁZKY?

V případě nejasností ohledně platby či fungování ON-LINE semináře, se můžete podívat na stránku Platba (ZDE) nebo na stránku Jak to funguje? (ZDE)

Před závaznou rezervací semináře Vám doporučujeme přečíst si naše Podmínky a pravidla ON-LINE semináře, které naleznete ZDE

VÝHODNÁ NABÍDKA

NENECHTE
SI UJÍT !

Komplet všech tří seminářů z cyklu STRACHY A ÚZKOSTI za zvýhodněnou cenu:

799,- Kč

Získáte celkem 6 hodin informací, tipů a praktických technik!

Naše další semináře

MOŽNÁ BY VÁS MOHLA ZAJÍMAT NABÍDKA NAŠICH DALŠÍCH SEMINÁŘŮ

zpět na semináře

CHCETE ZŮSTAT V OBRAZE ?

Máte zájem vědět, co se děje? Být první, kdo je upozorněn na novinky ve světě SemiPro? Rádi byste si udrželi přehled o aktuálních článcích, seminářích a nabídkách z dílny Petra a Michala©? Není nic jednoduššího! Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už nikdy nebudete muset hlídat své oblíbené příspěvky. 

chci dostávat novinky

připojte
se k nám!

Pro přihlášení k odběru novinek zadejte svůj email. Děkujeme.

Přihlášením souhlasíte s Obchodními podmínkami a GDPR